Kontakta oss

DEKRA Automotive AB

Kontaktinformation

 

DEKRA Quality Management AB

Tel: +46(0)10 - 455 10 00

Besöksadress:                                                 DEKRA Quality Management AB                  Drottninggatan 8, 632 20  ESKILSTUNA       Hemvärnsgatan 11B, 171 54  SOLNA

Faktureringsadress:                                       DEKRA Quality Management AB                  FE 1122, 838 83 FRÖSÖN


VD, Frank Schubert                                                                                                              frank.schubert@dekra.com; +46(0)10-455 18 01

Teknisk chef, Johan Hultman
johan.hultman@dekra.com; +46 (0)10-455 18 11

Projektledare Mystery Shopping, Anna-Maria Malmberg
anna-maria.malmberg@dekra.com; +46 (0)10-455 18 12

Koordinator Kvalitet & Drift, Nathalie Vannier
nathalie.vannier@dekra.com; +46 (0)10-455 18 04

Miljödekaler, Thomas Löfstrand                                                                                                                  thomas.lofstrand@dekra.com; +46 (0)10-455 18 30

 

DEKRA Kalibrering

Besöksadress:                                                                                                                           Ivarshyttevägen 12

776 33 Hedemora                                                                                                            

Affärsområdeschef, Stig Godlund                                                                  stig.godlund@dekra.com; +46 (0)10-455 18 70

Teamledare, Alexander Johansson                                                              alexander.johansson@dekra.com; +46 (0)10 455 18 72

www.dekra-kalibrering.se 

 

DEKRA Administration

Ekonomichef, Stefan Thor                                                                                          stefan.thor@dekra.com; +46 (0)10-455 18 05

HR-chef, Pia Sagré                                                                                                                               pia.sagre@dekra.com; +46 (0)10-455 12 91

 

För mer information om var du hittar  DEKRA Automotives besiktningsstationer, gå in och titta på:

www.dekra-bilbesiktning.se                                                                                                                                  

Övrigt

Önskas ytterligare information om DEKRAs internationella verksamheter vänligen se www.dekra.com och www.dekra.de

 

Välkommen till DEKRA!